mağazadan teslim

Mağazadan Teslim Al Nasıl Çalışır?

17 Mart 2022 Yazar ermapkirtasiye 0

Kırtasiye dünyasında büyük bir yenilik yine Ermap Kırtasiye’de. Web sitemizden ve mobil uygulamamızdan alışverişini yap, “mağazadan teslim” seçeneğini işaretle. Hiç bir ekstra ücret ödemeden siparişin seni beklesin. Üstelik tüm Dünya Bankaları ile anlaşmalı olarak 12 Aya varan taksit imkanı ile.

Peki “Mağazadan Teslim Al” nasıl çalışır?

Çok kolay! İstediğin ürün veya ürünleri sepetine eklemen yeterli. Ödeme adımında sana teslimat seçenekleri sorulur. Burada “Mağazadan Teslim Al” seçeneğini işaretlemen yeterli

Ürünlerim ben gelmeden hazır olacak mı?

Elbette. Sadece bize yeterli süreyi vermen gerekiyor. İstediğin ürünler birebir olacak şekilde paketlenir ve seni bekler.

Peki Ekstra bir ücret var mı?

Hayır tabikide canım! Bu tüm mahalle müşterilerimiz ve bizi seven fakat burda oturmayan ama yolu düşecek olan ve planlamasının aksamamasını istediğimiz müşterilerimiz için sunduğumuz ücretsiz bir avantaj

Peki iptal hakkım ve iade hakkım var mı?

Tabikide! Ürünün eğer kişiye özel bir sipariş değilse çok kolay bir şekilde iptal edebilirsin. Hatta bunun için ister bizi ara ister hesabından iptal et. İade seçeneğin de çok basit. Hesabın üzerinden iade adımlarını incele ve gerçekleşsin.

Peki nedir bu taksit seçenekleri?

İster ticari ister kişisel karta sahip ol, 12 Aya varan taksit seçeneğini kolaylıkla kullanabilirsin. Bunun için sadece ödeme adımının son kısmına gelmiş olman yeterli.

Kampanyalar da buna dahil mi?

Tabikide. Aslında asıl amacımız da o. Haftalık yapmış olduğumuz kampanyalar gerçekten büyük ilgi görüyor. Fakat bazı müşterilerimiz stok bittiği için yetişemiyor. E bu ürünlerin hem sizi beklemesi, hem de kampanya fiyatının yanında ekstra taksit imkanıyla sunulması başka nerde mümkün olabilir?