Başlangıç ve Temel Düzey Doğaltaş Bileklik Formu

Başlangıç ve Temel Düzey Doğaltaş Bileklik Formu

Doğaltaşların canlılar ve doğa üzerinde yadsınamaz bir etkisinin olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bununla beraber İslam’ın rehber kitabı Kur’an-ı Kerim’de bulunan ayetlerin bir kısmının derin manalarında da bu etkilerin yer aldığı yorumlanmaktadır.

 

Gerek bilimsel gerekse inanış gereği insanlar binlerce yıldır bir takım doğal taşları çeşitli beklentiler karşılığında kullanmaktadır. Bu bilinen yazılı tarihten günümüze kadar her yerde karşımıza çıkmaktadır. Tabiki gelişen teknoloji ve felsefi düşünceler doğal taşların bilimsel gerçekliklerle bir takım enerji yapıları oluşturduğunu ortaya koymaktadır. Bu enerji yapıları elementel yapıda başlayıp türüne göre farklılıklar göstermekte.

İşte bizler bilimin kanıtlanmış gerçeklerinin ışığında (Bilimsel kanıtı bulunmayan astrolojik anlatımlar hariç) tarihten bu güne doğal taşların tüm yapı, aura ve elementel sistemini inceliyor; insan vücudu ve canlılar ile oluşan bağını en ince detayına kadar araştırıyor ve sizlere bu konuda destek olmaya çalışıyoruz.

Doğaltaşların başlanğıç aşaması olarak görmüş olduğumuz bileklik aksesuarını nasıl kullanacağını bilmeyen herkes için bir form oluşturduk. Bu formu doğru bir biçimde doldurmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde özellikle başlangıç aşamasıda sizler için oluşturacak olduğumuz doğal taş bilekliklerini en doğru ve sistemli şekilde başlatmamız gerekmektedir.

    - Mentalitenizi aşağıdaki seçeneklerden hangileri ile açıklarsınız?

    İletişim formunun incelenmesi kısa sürecektir. Bu form temel ve başlangıç düzey kullanımı içermektedir. Eğer ilk defa doğal taş kullanımı ile ilgileniyorsanız bu form üzerinden yürüyeceğiz. Daha ileriki aşamalarda ise sizler için hazırladığımız diğer formlarımız tarafınıza iletilecektir.

    Ermap Şirketler Gurubu bünyesinde yer alan Ermap Bilişim tarafından AŞK ❤ ile tasarlanmıştır © Tüm Hakları Saklıdır ve Tüm Gönderiler Telif Hakkı İçermektedir